KÖRKÉP - Lezárult az átigazolás

2021.02.16

Február 14-én lezárult az átigazolási időszak. Lássuk, miként sikerült erősíteniük - utánpótlás szinten is - a megyei csapatoknak.

BEZENYE SE
Érkezők:
TÓTH FERENC (Bőny SE), KÖRTVÉLYESI ZSOLT TAMÁS (Dunakiliti KSE), PINTÉR GERGŐ ( MTE 1904) DECZKY ADRIÁN ZOLTÁN (Rajka SE)
Távozók:

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
Érkezett: BAKOS SZABOLCS (III. Kerületi TVE), OLÁH LÁSZLÓ (Békéscsaba 1912 Előre), SZABÓ ZSOLT (Pápai Perutz FC)
Távozott: LAKI BALÁZS (Mosonszentmiklósi SE), KOZMA RICHARD (ESMTK), NAGY LIONEL (Csorna), BÖLÖNYI BENCE (SZA-BI Qualit Ménfőcsanak?)

CSORNA SE:
Érkezők:
NÉMETH KRISTÓF (Bősárkány KSE), BOKÁN ZSOLT BENCE (FSC Hegykő) SZABÓ DOMINIK (Gyirmót SE), SCHNELLENBERGER DÁVID, SCHNELLENBERGER MÁRK (minkettő Jánossomorja SE),  LŐRE PÁL (Veszkény SE), NAGY LIONEL (MTE 1904), BARACSKAI ÁRON , KARAKAI BOJÁN (mindketten Szany SE)
Távozók: 
VARGA BÁLINT LÁSZLÓ (Jánossomorja SE), BENDEKOVITS BENCE (Ménfőcsanak ESK), HÓBOR MÁRKÓ BÁLINT (Rábapordány KSK)

DAC-UTÁNPÓTLÁS FC KFT.
Érkezők: 
TÓTH MÁTÉ  (Győri ETO), BIRGÁNY KRISTÓF ATTILA, STEHENICS OLIVÉR (mindketten Győr Sharks SE), KECZE ÁDÁM, KÉRING ÁRON, HONTVÁRI TAMÁS, TAMÁS ATTILA TAMÁS (utóbbi 4 játékos: Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak), BADER RENÁTÓ (Nyúl SC) 
Távozók: 
 PECZÁR LÁSZLÓ (Öttevény TC), PINTÉR DÁVID (Abda SC), UNGER GERGŐ GÉZA (Kunsziget SE), KORONKAI DOMINIK , SZEMENYEI PÉTER (mindketten Ménfőcsanak ESK).

DARNÓZSELI KSE:
Érkezők:
 MOLNÁR BÁLINT (MITE), BEJCZI DÁNIEL ( MTE 1904), MADARÁSZ KRISZTIÁN MÁRK (Nagyszentjános SC)  
Távozók:
BARTA CSABA (Újrónafő SK)

DUNAKILITI KSE:
Érkezők:
VARGA ATTILA (Ausztria)
Távozók: 
KÖRTVÉLYESI ZSOLT TAMÁS (Bezenye SE), BERKI MÁRK BENJÁMIN (Levél KSE), VARGA BALÁZS (Rajka SE)

HALÁSZI SE:
Érkezők: 
MOHÁCSI RUDOLF (Dunaszeg SE) NYÁRI BENCE (Gyirmót SC), NAGY KRISZTIÁN (Rábapatona BSE)
Távozók: 
STEINER ZOLTÁN (Dunakiliti KSE), KELLEI NORBERT, KOVÁCS BÁLINT (mindketten Máriakálnok SE), TÁLOSI SZABOLCS (MTE 1904) BÉLI ZALÁN (Püski SE), KOVÁCS BÁLINT (Rajka SE), ÁBRAHÁM DÁNIEL, LUKÁCS LAJOS, NÉMETH KRISTÓF, VIG MÁTÉ JÁNOS (Utolsó 4 játékos Újrónafő SK)

HÉDERVÁR KSE:
Érkezők: PÁLFI SÁNDOR (Ásványráró KSE), BLÜMMEL ZÉTÉNY, BOROTA MARK CHRISTIAN (mindketten MITE),  JÓZSA BENCE (Püski KSE)     
Távozók: BACSI ÁRON (Levél KSE), NÉMETH DÁNIEL (Veszkény)

HEGYESHALMI SC
Érkezők: 
NÉMETH SZABOLCS (Győrzámoly SE), LÉNÁRT TAMÁS (MITE), PALENIK BENEDEK (Mosonszolnok SE), KENGYEL JÓZSEF, DEÁK FERENC, GLASER LEVENTE, KISS BENEDEK (utolsó 4 játékos MTE 1904)  
Távozók: 
STRASSER FERENC DÁVID  (Lébény SE),  BERKI PÉTER (Lipót SK), NÉMETH BENCE (MTE 1904).

JÁNOSSOMORJA SE:
Érkezők: 
HORVÁTH RAJMUND (Bősárkány KSE), VARGA BÁLINT LÁSZLÓ (Csorna SE), KECSKEMÉTI ZOLTÁN (Lébény SE), SCHWARTZ MARTIN JÁNOS (MTE 1904)   Távozók: 
SCHNELLENBERGER DÁVID, SCHNELLENBERGER MÁRK (mindketten Csorna SE)

KÁROLYHÁZA SKE:
Érkezők:
TAMÁS RÓBERT (Kimle KSE),  LÁZÓK ERIK (Máriakálnok SE)
Távozók: 
IKÓ NORBERT (Győrzámolyi SE), MOGYORÓSI LÁSZLÓ, ZSUGONICS ATTILA (mindketten Levél KSE), TAMÁS NORBERT (Mosonudvar SE).

KIMLE KSE:
Érkezők: VARGA MILÁN (Lipót SK) 
Távozók:  BÁLINT GYÖRGY ISTVÁN (Győr Sharks SE), TAMÁS RÓBERT (Károlyháza SKE), FARKAS DÁVID TOLNAI MARCELL (mindketten MTE 1904)

LÉBÉNY SE
Érkezők: 
KOVÁCS PÉTER (Abda SC), SALLAI DÁVID (Bácsa FC), KŐFALVI PATRIK, PÓCZIK RICHÁRD 
(Gönyű SE), HORVÁTH MARTIN (Győrszentiván SE), TAKÁCS BOTOND (Győrújfalu SE), STRASSER FERENC DÁVID (Hegyeshalmi SC 1931), HATOS GERGŐ , HORVÁTH MILÁN (mindketten Ménfőcsanak ESK) NÉMETH BENJÁMIN (Pannonhalma SE), NÉMETH ÁRON ANDRÁS (Úrkút SE)
Távozók: 
SZILÁGYI ÁBEL (Bősárkány KSE), BŐSZE BENCE BALÁZS (Enese SC), VASS GÁBOR (Hegykő), KECSKEMÉTI ZOLTÁN (Jánossomorja SE), BÁNFALVI RICHÁRD (Máriakálnok SE), DOMOSZLAI PÉTER (Mecsér KSE), SIPŐCZ JÁNOS (Nagyszentjános SC)

LEVÉL KSE:
Érkezők:
 BERKI MÁRK BENJÁMIN (Dunakiliti KSE), BACSI ÁRON (Hédervár KSK), MOGYORÓSI LÁSZLÓ, ZSUGONICS ATTILA (mindkettn Károlyházi SKE)

Távozók: LÉVAI GÁBOR (Lipót SK) SZAKÁLY KRISZTIÁN, SZALAY PATRIK LÁSZLÓ (mindketten Újrónafő SK)

LIPÓT PÉKSÉG SE
Érkezők: -
Távozott:
SZABÓ LUKAS (Dorog), NYÁRI MARTIN (Ollersdorf), SCHILLINGER RICHÁRD (Bácsa). 

LIPÓT SK:
Érkezők: 
BERKI PÉTER(Hegyeshalmi SC 1931), LÉVAI GÁBOR (Levél KSE), RIKLIK TAMÁS (Nagyigmándi KSK) 
Távozók: 
VARGA MILÁN (Kimle KSE), HERCZEG KÁROLY (MTE 1904), SZILASI ANDRÁS (Rábacsécsény SE), KOCSIS BOTOND ATTILA (ETO)

MÁRIAKÁLNOK SE:
Érkezők:
 KELLEI NORBERT, KOVÁCS BÁLINT 
(Halászi SE), BÁNFALVI RICHÁRD (Lébény SE), DIENES TAMÁS (MITE), ASZMAN ADRIÁN (MTE 1904)
Távozók: LÁZÓK ERIK (Károlyházi SKE), TÓTH BALÁZS (MITE)

MÉNFŐCSANAK ESK
Érkezett: SZIGETI NORBERT, BÖLÖNYI BENCE (Mosonmagyaróvár), PÁLFI DONÁT(Gyirmótról kölcsönbe), KECSKÉS DOMONKOS (Ausztria, UFC Hallein), FEHÉRVÁRI MARTIN, KOVÁCS ÁKOS(Abda), OMINGER BENCE (Gyirmót), SIPŐCZ JÁNOS (Sárvár)
BENDEKOVITS BENCE (Csorna SE), KORONKAI DOMINIK, SZEMENYEI PÉTER (DAC-Utánpótlás FC), KOCZNER DOMINIK ATTILA (Zirci FC), FERENCZI KEVIN, JAKAB RAFAEL, KOVÁCSICS RICHÁRD (Gyirmót SE), RUMI TAMÁS ATTILA (Győr Sharks SE), CSOLLÁNY MILÁN BALÁZS (Pannonhalma SE)
Távozott: TAMÁS ATILLA TAMÁS (DAC Utánpótlás Kft), SZALAI CSABA (Pápai Perutz FC), HONTVÁRI TAMÁS (DAC Utánpótlás) , FEHÉRVÁRI MARTIN (???), SÁNTA ANDRÁS (ETO-kapusedző), VINCZE ÁDÁM (ETO)
KECZE ÁDÁM, KÉRING ÁRON
 (mindketten DAC Utánpótlás), FELSŐDIÓSI FLÓRIÁN ISTVÁN, FORGÁCS ÁKOS (mindketten Gyirmót SE), HATOS GERGŐ HORVÁTH MILÁN (mindketten Lébény SE), NÉMETH KEVIN (Pannonhalma SE), ILLÉS DÁNIEL (Téti Sokoró FC). 

MITE
Érkezők:  BERKI PÉTER (Hegyeshalmi SC 1931), TÓTH BALÁZS (Máriakálnok SE), MAGDÁCS MÁTÉ, SZENTE RICHÁRD (MTE 1904)
Távozók: MOLNÁR BÁLINT (Darnózseli SE), BLÜMMEL ZÉTÉNY, BOROTA MARK CHRISTIAN (Hédervár KSK), LÉNÁRT TAMÁS (Hegyeshalmi SC 1931), DIENES TAMÁS (Máriakálnok SE), SCHILCHER PATRICK (MTE 1904)

MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR / MTE 1904
Érkezők: 
FARKAS DÁVID (Kimle KSE), HERCZEG KÁROLY (Lipót SK), SCHILCHER PATRICK (MITE), ZSUPPÁN BALÁZS (ETO). MAYER MARCELL (Győrújfalusi SE), TÁLOSI SZABOLCS (Halászi SE), NÉMETH BENCE (Hegyeshalmi SC 1931), TOLNAI MARCELL (Kimle KSE)
Távozók: 
PINTÉR GERGŐ (Bezenye SE), BEJCZI DÁNIEL (Darnózseli SE), KENGYEL JÓZSEF, DEÁK FERENC, GLASER LEVENTE, KISS BENEDEK (utóbbi 4 játékos Hegyeshalmi SC 1931), SCHWARTZ MARTIN JÁNOS (Jánossomorja SE), ASZMAN ADRIÁN (Máriakálnok SE) MAGDÁCS MÁTÉ, SZENTE RICHÁRD (mindketten MITE), NÉMETH NORBERT (Püski SE)

PÜSKI SE
Érkezők: 
BÉLI ZALÁN (Halászi SE), NÉMETH NORBERT (MTE 1904)   
Távozók:
JÓZSA BENCE (Hédervár KSE)

RAJKA SE
Érkezők:
VARGA BALÁZS (Dunakiliti KSE), KOVÁCS BÁLINT (Halászi SE)
Távozók: 
DECZKY ADRIÁN ZOLTÁN  (Bezenye SE)