megyei 2.o. - Megyei Kupa döntős a Máriakálnok csapata

2019.04.18

Az elmúlt héten, egy küzdelmes, eseménydús mérkőzésen  a szintén megyei II. osztályú Abda SC Máriakálnokra, míg a Lipót Pékség SE a Loland Nyúl SC csapatához látogatott a Keglovich László Megyei Kupa elődöntőjében.

Tasnádi Roland révén már a mérkőzés 3. percében vezetést szerzett a Máriakálnok SE. Előnyüket szintén Tasnádi Roland találatával még a szünet előtt, a 32. percben sikerült növelniük.
Mindkét csapaton látszott, hogy nagy a tét, folyamatosan veszélyben forgott mindkét kapu.
A mérkőzés lefújása előtt, a 93. percben Bodor Bálint góljával sikerült szépítenie a vendégeknek, de az egyenlítő gólt már nem sikerült megszerezniük.

Az elődöntő másik mérkőzésén a Lipót Pékség SE látogatott a Nyúl SC csapatához, ahol Varga Tamás 33. percben és Nyári Martin 80. percben szerzett góljával 2-0 arányban a Lipót csapata jutott a döntőbe.

A döntő résztvevői tehát a MÁRIAKÁLNOK SE és a LIPÓT PÉKSÉG csapata

ÚT A DÖNTŐIG

MÁRIAKÁLNOK SE
ÚJRÓNAFŐ SK - MÁRIAKÁLNOK SE           0 - 12
MÁRIAKÁLNOK SE - JÁNOSSOMORJA       1 - 1 (alacsonyabb osztály jogán, a Máriakálnok jutott tovább)

MÁRIAKÁLNOK SE - LIPÓT PÉKSÉG SE

A Gyirmót FC Győr - Aqvital Csákvár FC Merkantil Bank Liga NB2 mérkőzés előmérkőzéseként.