NB3 - Megyei csapataink őszi menetrendje

2019.07.15

Csokorba szedtük megyei érdekeltségű csapatainak őszi menetrendjét.
Mint az már ismeretes, a bajnokság augusztus 4-én rajtol. 

2019.08.04
17:00 MTE 1904 KFT. --- MÉNFŐCSANAK ESK 
17:00 FC NAGYKANIZSA --- LIPÓT SK 

2019.08.11
17:00 LIPÓT SK --- MTE 1904 KFT. 
 17:30 MÉNFŐCSANAK ESK --- BKV ELŐRE

2019.08.18 
17:00 MTE 1904 KFT. --- KOMÁROM VSE  
17:00 BALATONLELLE SE --- MÉNFŐCSANAK ESK 
17:00 BKV ELŐRE --- LIPÓT SK 

2019.08.25
11:00 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. --- MTE 1904 KFT.
17:00 LIPÓT SK --- BALATONLELLE SE
18:30 MÉNFŐCSANAK ESK --- VLS VESZPRÉM 

2019.09.01
16:00 MTE 1904 KFT. --- BICSKEI TC 
16:00 ÉRDI VSE --- MÉNFŐCSANAK ESK 
16:00 VLS VESZPRÉM --- LIPÓT SK 

2019.09.08
16:00 III. KER TVE --- MTE 1904 KFT.
16:00 LIPÓT SK --- ÉRDI VSE
17:30 MÉNFŐCSANAK ESK --- SÁRVÁR FC  

2019.09.15
16:00 MTE 1904 KFT. --- FC NAGYKANIZSA  
16:00 PÁPAI PERUTZ FC --- MÉNFŐCSANAK ESK 
16:00 SÁRVÁR FC --- LIPÓT SK 

2019.09.29
16:00 MTE 1904 KFT. --- HÉVÍZ SK 
16:00 LIPÓT SK --- PÁPAI PERUTZ FC  
17:30 MÉNFŐCSANAK ESK --- MOL FEHÉRVÁR FC II. 

2019.10.06
11:00 MOL FEHÉRVÁR FC II. --- LIPÓT SK
14:30 BKV ELŐRE --- MTE 1904 KFT.
14:30 HÉVÍZ SK --- MÉNFŐCSANAK ESK 

2019.10.12
14:30 MTE 1904 KFT. --- BALATONLELLE SE
14:30 LIPÓT SK --- MÉNFŐCSANAK ESK 

2019.10.20
14:00 VLS VESZPRÉM --- MTE 1904 KFT. 
 14:00 HÉVÍZ SK --- LIPÓT SK 
 16:30 MÉNFŐCSANAK ESK --- KOMÁROM VSE 

2019.10.27
11:00 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. --- MÉNFŐCSANAK ESK
13:30 MTE 1904 KFT. --- ÉRDI VSE
13:30 KOMÁROM VSE --- LIPÓT SK

2019.11.03
13:30 SÁRVÁR FC --- MTE 1904 KFT. 
13:30 LIPÓT SK --- PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 
15:30 MÉNFŐCSANAK ESK --- BICSKEI TC 

2019.11.10
13:30 MTE 1904 KFT. --- PÁPAI PERUTZ FC
13:30 III. KER TVE --- MÉNFŐCSANAK ESK
13:30 BICSKEI TC --- LIPÓT SK 

2019.11.17
11:00 MOL FEHÉRVÁR FC II. --- MTE 1904 KFT.
13:00 LIPÓT SK --- III. KER TVE
15:30 MÉNFŐCSANAK ESK --- FC NAGYKANIZSA 

2019.11.24
13:00 LIPÓT SK --- FC NAGYKANIZSA
15:30 MÉNFŐCSANAK ESK --- MTE 1904 KFT.

2019.12.01
13:00 MTE 1904 KFT. --- LIPÓT SK
13:00 BKV ELŐRE --- MÉNFŐCSANAK ESK