Teremtorna - Trollkodtak a focisták

2019.01.09

Szilveszter előtti utolsó hétvégén ismét megtelt labdarúgást szerető sportolókkal és szurkolókkal a lébényi Általános Iskola tornacsarnoka. Ekkor került sor ugyanis, immáron 3. alkalommal a Szilveszteri TrollFoci Tornára. Angyal Lajos megyei játékvezető lelkiismeretes munkájának köszönhetően 32 csapat nevezett a 2 napig tartó eseményre.

Korosztály tekintetében az időstől a fiatalokig mindenki képviseltette magát. A már megszokott résztvevők mellett, több új csapatnév is szerepelt a nevezési listán, sőt még a határon túlról, Vajdaságból is érkezett csapat. Míg a pályán kemény küzdelmek zajlottak, a nézőtéren a már megszokott jókedv. A pályára lépők között voltak aktív labdarúgók, akik valamelyik sportegyesület igazolt játékosai, és voltak baráti társaságokból összeállt csapatok is.

Vasárnap késő délután került sor a döntő összecsapásra, melyen az Argentin Tangó és a Kamlelkesek csapata lépett pályára. A küzdelmet végül az Argentin Tangó csapata nyerte