XVII. Alcufer Kupa - szombati eredmények+ vasárnapi küzdelmek

2019.01.26

Véget értek a XVII ALCUFER KUPA - XIV. HORVÁTH FERENC EMLÉKTORNA szombati mérkőzései.

Vasárnap délelőtt az Alsóházi, délután pedig a Felsőházi rájátszással folytatódnak a küzdelmek, majd 18 óra körül kiderül, melyik csapat nyerte a torna.

Vajon a Lipót Pékség SE csapatának sikerül megismételnie a tavalyi bravúrját, ezzel megvédeni bajnoki címét, vagy ezúttal valamelyik másik csapat viheti haza a trófeát? 
Vasárnap estére minden kiderül.

Szombati eredmények

A - B csoport
8.00 óra GÖNYŰ SE - ABDA SC (1 - 2)
8.20 óra KAPUVÁRI SE - DAC-UP (4 - 2)
8.45 óra LIPÓT SE - ABDA SC  (1 - 1)
9.05 óra CSORNAI SE- DAC-UP (7 - 0)
9.30 óra ETO FC GYŐR - GÖNYŰ SE (3 - 1)
9.50 óra CREDOB. M.ÓVÁR- KAPUVÁRI SE (0 - 1)
10.15 óra LIPÓT SE - GÖNYŰ SE (9 - 0)
10.35 óra CSORNAI SE- KAPUVÁRI SE (4 - 1) 
11.00 óra ETO FC GYŐR - ABDA SC (2 - 0)
11.20 óra CREDOB. M.ÓVÁR- DAC-UP (6 - 2)
11.45 óra ETO FC GYŐR - LIPÓT SE (3 - 3)
12.05.óra CREDOB. M.ÓVÁR- CSORNAI SE (1 - 4)

C - D csoport
12.30 óra ÖTTEVÉNYI TC - KORONCÓ (3 - 0)
12.50 óra NYÚL SC- BÁGYOGSZOVÁT (4 - 0)
13.15 óra MÉNFŐCSANAK - KORONCÓ (4 - 1)
13.35 óra PÉNZÜGYŐR - BÁGYOGSZOVÁT (4 - 1)
14.00 óra FC AJKA- ÖTTEVÉNYI TC (2 - 4)
14.20 óra GYIRMÓT- NYÚL SC (7 - 0)
14.45 óra MÉNFŐCSANAK - ÖTTEVÉNYI TC (8 - 2)
15.05 óra PÉNZÜGYŐR - NYÚL SC (3 - 4)
15.30 óra FC AJKA- KORONCÓ (1 - 3)
15.50 óra GYIRMÓT- BÁGYOGSZOVÁT (5 - 2)
16.15 óra FC AJKA- MÉNFŐCSANAK (1 - 7)
16.35 óra GYIRMÓT- PÉNZÜGYŐR (5 - 4)

Vasárnapi program:

Alsóházi rájátszás (délelőtt) 

Sárga csoport
A3 - ABDA SC
A4 - GÖNYŰ SE
B3 - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
B4 - DAC UP

Zöld csoport
C3 - KORONCÓ KSSZE
C4 - FC AJKA
D3 - PÉNZÜGYŐR SE
D4 - BÁGYOGSZOVÁT


9:00 GÖNYŰ SE - DAC UP
9:20 FC AJKA - BÁGYGSZOVÁT
9:45 ABDA SC - DAC UP
10:05 KORONCÓ KSSZE - BÁGYOGSZOVÁT
10:30 GÖNYŰ SE - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
10:50 FC AJKA - PÉNZÜGYŐR SE
11:15 ABDA SC - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
11:35 KORONCÓ KSSZE - PÉNZÜGYŐR SE

12:00 S4 - Z4 (15 - 16 helyért)
12:20 S3 - Z3 (13 - 14 helyért)
12:45 S2 - Z2 (11 - 12 helyért)
13:05 S1 - Z1 (9 - 10 helyér)

Felsőházi rájátszás (délután)

Piros csoport
A1 - WKW ETO FC GYŐR
A2 - LIPÓT PÉKSÉG SE
B1 - CSORNA SE
B2 - KAPUVÁR SE

Kék csoport
C1 - MÉNFŐCSANAK ESK
C2 - ÖTTEVÉNY TC
D1 - GYIRMÓT FC GYŐR
D2 - LOLAND NYÚL SC


13:30 LIPÓT PÉKSÉG SE - KAPUVÁR SE
13:50 ÖTTEVÉNY TC - LOLAND NYÚL SC
14:15 WKW ETO FC GYŐR - KAPUVÁR SE
14:35 MÉNFŐCSANAK ESK - LOLAND NYÚL SC
15:00 LIPÓT PÉKSÉG SE - CSORNA SE
15:20 ÖTTEVÉNY TC - GYIRMÓT FC GYŐR
15:45 WKW ETO FC GYŐR - CSORNA SE
16:05 MÉNFŐCSANAK ESK - GYIRMÓT FC GYŐR

16:30 P4 - K4 (7-8 helyért)
16:50 P3 - K3 (5-6 helyért)
17:15 P2 - K2 (3-4 helyért)
17:35 P1 - K1 (1-2 helyért)