XVII. Alcufer Kupa - XIV. Horváth Ferenc Emléktorna

2019.01.18

2019. január 26-27-én kerül megrendezésre 20 csapat részvételével, az immáron hagyományosnak számító Alcufer Kupa, mely Horváth Ferenc tiszteletére rendezett Emléktorna is.

Minden évben 20 csapat méri össze tudását, hogy aztán vasárnap este eldőljön, mely csapat nyeri eme rangos tornát, ahová nemcsak Győr-Moson-Sopron megyei csapatok érkeznek, hiszen évről-évre képviselteti magát az FC Ajka, a Perutz Pápa FC és a fővárosi Pénzügyőr SE is.

A tavalyi év győztese a Lipót Pékség SE gárdája lett, aki a döntőben Zimonyi Dávid utolsó másodpercben lőtt góljával Gyirmót FC csapatát győztek le 1-0 arányban. Aki akkor ott volt, izgalmas mérkőzésnek lehetett szemtanúja. Helyzetek sokasága maradt ki mindkét oldalon.

Néhány kép a döntő mérkőzésről és az ünneplés pillanatairól

Az idei torna csoportbeosztása:
"A" CSOPORT

WKW ETO FC GYŐR
LIPÓT PÉKSÉG SE
GÖNYŰ SE
ABDA SC

"B" CSOPORT
CREDOB. M.ÓVÁR
CSORNAI SE
KAPUVÁRI SE
DAC-UP

"C" CSOPORT
FC AJKA
MÉNFŐCSANAK ESK
ÖTTEVÉNYI TC
KORONCÓ KSSZE

"D" CSOPORT
GYIRMÓT FC GYŐR
PÉNZÜGYŐR SE
LOLAND NYÚL SC
BÁGYOGSZOVÁT

A szombati nap menetrendje:
8.00 óra GÖNYŰ SE - ABDA SC 
8.20 óra KAPUVÁRI SE - DAC-UP 
8.45 óra LIPÓT SE - ABDA SC 
9.05 óra CSORNAI SE- DAC-UP 
9.30 óra ETO FC GYŐR - GÖNYŰ SE 
9.50 óra CREDOB. M.ÓVÁR- KAPUVÁRI SE 
10.15 óra LIPÓT SE - GÖNYŰ SE 
10.35 óra CSORNAI SE- KAPUVÁRI SE 
11.00 óra ETO FC GYŐR - ABDA SC 
11.20 óra CREDOB. M.ÓVÁR- DAC-UP 
11.45 óra ETO FC GYŐR - LIPÓT SE 
12.05.óra CREDOB. M.ÓVÁR- CSORNAI SE
 

12.30 óra ÖTTEVÉNYI TC - KORONCÓ
12.50 óra NYÚL SC- BÁGYOGSZOVÁT
13.15 óra MÉNFŐCSANAK - KORONCÓ
13.35 óra PÉNZÜGYŐR - BÁGYOGSZOVÁT
14.00 óra FC AJKA- ÖTTEVÉNYI TC
14.20 óra GYIRMÓT- NYÚL SC
14.45 óra MÉNFŐCSANAK - ÖTTEVÉNYI TC
15.05 óra PÉNZÜGYŐR - NYÚL SC
15.30 óra FC AJKA- KORONCÓ
15.50 óra GYIRMÓT- BÁGYOGSZOVÁT
16.15 óra FC AJKA- MÉNFŐCSANAK
16.35 óra GYIRMÓT- PÉNZÜGYŐR

A vasárnapi nap az Alsóházi Rájátszással kezdődik, majd ezt követik délután a Felsőházi rájátszás. 
Alsóházba jut a szombaton elért eredmények alapján minden csoport 3. és 4. helyezettje, míg a Felsőházba kerül az 1. és 2. helyezett. 

A vasárnapi részletes programot szombaton, az esti órákban kerül közzétételre a honlapon.